Bestyrelse og udvalg

Bestyrelse og udvalg

Bestyrelse:
Formand Lars Elkjær, 21313100, le@tennis.dk
Elite-/træningsansvarlig Sicco Steenhuisen, 30930143, s.steenhuisen@gmail.com
Kasserer Carl-Erik Ullits Christensen, ullits@youmail.dk
Sekretær Ole Juel-Blicher, 23414820, juel.blicher@gmail.com
Kommunikationsansvarlig Signe Lundgaard Christiansen, 24263609, signe_muzen@hotmail.com
Bestyrelsesmedlem Claus Lindberg, 20736539, c.lindberg@youmail.dk
Bestyrelsesmedlem Hugo Bech, 25152206, tuffe@c.dk
Næstformand Sicco Steenhuisen

Superseniorudvalg:
Hanne Bundgaard, hb@hannebundgaard.dk
Rudi Bjørn, rudi.bjoern@gmail.com
Carl-Erik Ullits Christensen, ullits@youmail.dk

Ungdomsudvalg:

Turneringsudvalg:
Lisbeth Kristensen, 30590461, mail2lisbeth@gmail.com
Claus Lindberg, 20736539, uukoordinatorrtk@gmail.com
Irfan Muric, 21777256, irfoni@gmail.com


Aktivitetsudvalg:

Sussie Højvang Rasmussen, 61670507, Sussie.rasmussen@outlook.dk
Charlotte Gradman, 26286796, Charlottegradman@gmail.com
Mia Breinhild Nielsen, 23828682, Kristrupvej43@gmail.com

Kommunikationsudvalg:
Udvalgsformand Signe Lundgaard Christiansen
Kiranan Luxmy, kl@grafikr.dk
Turneringsudvalg, træning, elite:
Udvalgsformand Sicco Steenhuisen
Lars Elkjær
Baneudvalg:
Vagn Bundgaard, vmbundgaard@gmail.com
Niels Rokkjær
Ole Elkjær
Kjeld Andersen
Rudi Bjørn
Mogens Madsen
Christian Anker

Bookingportal:
Knud Petersen

Medlemsregistrering:
Knud Petersen

Sponsorudvalg:
Lars Elkjær

Træning:
Alexander Dheka
Niels Rokkjær
Kim Ankerstjerne
Camilla Hoff
Diverse hjælpetrænere (Villads, Laurits, Oliver, Annelieke, Oliver, Magnus)

Klubhus/haludvalg:
Niels Rokkjær
Carl-Erik Ullits Christensen
Lars Elkjær

Gudenå Cup:
Ole Juel-Blicher
Lars Elkjær
Niels Rokkjær
Vagn Bundgaard
Ungdomsudvalget

Juridisk Rådgiver:
Carsten Palsgaard